NIKE CLUB TEAM TORBA NA KÓŁKACH 010

0,00 €
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Mówiąc „strój sportowy” nie mamy na myśli pojedynczej koszulki i odpowiednich do niej spodenek, ale całą gamę różnorodnych akcesoriów. 

Aby wszystkie rzeczy, potrzebne na trening lub mecz spakować w jeden poręczny bagaż należy zaopatrzyć się w odpowiednio dużą torbę.

Torba podróżna dla sportowca

Taką przykładową, bardzo pojemną, odporną na wilgoć oraz praktyczną torbą podróżną jest NIKE CLUB TEAM TORBA NA KÓŁKACH 010.

Ta torba sportowa wykonana z poliestru w kolorze czarnym zaopatrzona jest w dwa kółka, podwójny uchwyt do noszenia i jedną sztywną rączkę – odpowiednią do uniesienia torby i jej transportu. 

Torba NIKE CLUB TEAM 010 na kółkach posiada dwie komory - główną obszerną, zamykaną na dwustronny zamek błyskawiczny, we wnętrzu której znajduje się mała kieszonka na podręczne drobiazgi; w części dolnej natomiast, znajduje się osobna, usztywniona przegroda zamykana również na zamek, przeznaczona do schowania butów. 

Dno wykonane jest z wodoodpornego brezentu i zaopatrzone w dwie szyny chroniące torbę przed bezpośrednim stawianiem na podłożu.