Projektanci marki Errea dobrze wiedzą, jak wspierać zawodników w czasie treningów i rozgrywek w różnych dyscyplinach sportowych. Świetna znajomość branży sportowej oraz wymagań, przed jakimi stoją sportowcy grający w najlepszych drużynach, pozwoliła stworzyć im profesjonalną kolekcję strojów sportowych. Przedstawiamy najbardziej istotne zalety bezkonkurencyjnej odzieży dla sportowców, w której poczujesz się naprawdę komfortowo i przekonasz się, że wygrana jest bardzo blisko.

Zaawansowana technologia i innowacyjne rozwiązania

Wieloletnie doświadczenia i praca z najlepszymi sportowcami pozwoliła marce Errea stworzyć odzież sportową wyróżniającą się pod względem innowacyjnego designu. Wśród nich znajdziesz profesjonalne stroje piłkarskie,  stroje biegowe i komplety meczowe, które świetnie się sprawdzają na zaawansowanych rozgrzewkach, wyczerpujących treningach i sportowych rozgrywkach. 

Wyjątkowy design

Stroje sportowe Errea zachwycają wyjątkowym designem, nowoczesną kolorystyką i wyszukaną funkcjonalnością. A to dzięki współpracy projektantów z ludźmi, którzy na co dzień pracują z zawodnikami. Porady, jaki krój sprawdzi się najlepiej w danej dyscyplinie sportowej, dają najlepsi fizjoterapeuci i zawodowi sportowcy. Dzięki tej wieloletniej współpracy powstały profesjonalne elementy odzieży sportowej, które zapewniają wysoki poziom gry, bezpieczeństwa i komfortu.

Doskonałe dopasowanie do indywidualnej sylwetki zawodnika

Każdy szczegół ergonomicznego kroju został dokładnie przemyślany, co pozwala na idealne dopasowanie stroju do sylwetki zawodnika. Sportowiec może czuć się w nim bardzo swobodnie i wykonywać niczym nieograniczone ruchy. Kolejną zaletą profesjonalnej odzieży sportowej Errea jest jej niezawodna trwałość i skuteczna odporność na rozdarcia. Grając w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, a nawet w rugby masz pewność, że po każdym meczu i treningu Twój komplet meczowy pozostanie w nienaruszonym stanie. 

Najwyższa jakość tkanin

Wysokiej jakości dresy, koszulki, spodenki i kurtki zostały uszyte z innowacyjnych, certyfikowanych tkanin, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i dają zawodnikom najlepszy komfort. Markowa odzież sportowa Errea wyróżnia się sprawdzoną oddychalnością. W błyskawicznym tempie odprowadza nadmiar wilgoci i zapewnia zawodnikom w czasie wyczerpujących treningów najwyższy poziom cyrkulacji powietrza. W sportowych kompletach meczowych zaskoczy Cię też miło ich wysoki poziom wygody, wydajności i elastyczności. Profesjonalny strój sportowy nawet po wielu intensywnych treningach będzie nadal prezentował się jak nowy.