ADIDAS TELSTAR 18 EKSTRAKLASA OMB 373

0,00 €
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

ADIDAS TELSTAR 18 EKSTRAKLASA OMB 373 to profesjonalna piłka do gry w futbol, będąca swoistym hołdem dla polskiej ekstraligi, o czym świadczą zamieszczone na niej grafiki oraz konstrukcja, która nie uznaje kompromisu.

Najwyższa jakość

Posiadająca atest FIFY piłka przeznaczona jest do gry na wyłącznie naturalnych nawierzchniach. Tam sprawdza się doskonale. Klejone panele nie tylko trwale się trzymają, ale też minimalizują ryzyko nasiąkania piłki wodą podczas gry w deszczu czy na mokrej murawie. Wykorzystywanie jej do gry na nawierzchniach sztucznych może natomiast skończyć się powstaniem uszkodzenia.

Nowoczesne technologie

Poza doskonałą jakością, zaletą piłki jest również wbudowany czip, który posiada pełną kompatybilność z urządzeniami działającymi w oparciu o technologię NFC (komunikacja bliskiego pola). Dzięki temu piłka z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno podczas treningów, jak i profesjonalnych rozgrywek. 

Nieprzeciętny design, doskonała trwałość i nowoczesne technologie - to cechy, które sprawiają, że jest to wyjątkowy model.